Kancelaria Doradca Robert Jasiński - Grupa Perpetum Energia
997
page-template-default,page,page-id-997,page-child,parent-pageid-445,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-13.2.1516881079,qode-theme-ver-13.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.5,vc_responsive
 

Kancelaria Doradca Robert Jasiński

Oferta Kancelarii Doradca

Firma rozpoczęła swoją działalność  w 1992 roku kiedy to założyciel Leon Jasiński korzystając z wiedzy doświadczenia zawodowego jako doradca podatkowy oraz biegły sądowy z dziedziny rachunkowości i finansów założył jedno z pierwszych, jak nie pierwsze biuro rachunkowe w Strzegomiu.

Od początku świadczenia usług, zajmujemy się profesjonalną i kompleksową obsługą rachunkową, podatkową, kadrowo-płacową, rozliczeniami z ZUS i GUS. Obsługujemy każdy rodzaj aktywności zawodowej. Naszymi Klientami są firmy jednoosobowe, kapitałowe, kapitałowo-osobowe, spółki cywilne, stowarzyszenia działające w różnych branżach, m.in. budowlanej, handlowej, informatycznej, produkcyjnej, usługowej i wiele innych.

Zespół pracowników biura to świetnie wykształceni absolwenci renomowanych uczelni ekonomicznych, specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, swobodnie poruszający się w tematyce podatków, rachunkowości, finansów itp.

Posiadamy kwalifikacje niezbędne do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone certyfikatami wydanymi przez Ministra Finansów.

Jako syn założyciela kontynuując rodzinną firmę z tradycjami pragnę Państwa zaprosić do współpracy z nami i doświadczonym zespołem pracowników. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi i wykwalifikowany personel, który jest z nami od początku istnienia firmy, co jednoznacznie świadczy o stabilności zatrudnienia i jakości współpracy.

Obsługiwanie, nadzorowanie inwestycji z dziedziny ochrony środowiska. Świadczenie usług z zakresu rzeczoznawstwa budowlanego w tym audyty wewnętrzne, audyty zewnętrzne projektów unijnych.

„Kancelaria Doradca Robert Jasiński”
Al.. Wojska Polskiego 7
58 – 150 Strzegom
Tel/fax 74 640 11 10
email. biuro@kancelaridoradca.pl
www.kancelariadoradca.pl